• Tüm Kategoriler
 • Müşteri Hizmetleri

  KVKK Politikası ve Aydınlatma Metinleri

  Ürünü iade etmek ya da değiştirmek istediğimde ne yapmam  gerekiyor? 
  Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde iade edilecek ürünün aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları, orijinal kutusu ve faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. 

  İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza veya banka hesabınıza iade edilmektedir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir.


  İade Adresi : Çubuklu Mah Dedeoğlu Cad. No:64/D İSTANBUL/BEYKOZ
  Müşteri Hizmetleri: sntgarage@gmail.com - 0535 522 92 04 

  İade etme süresi kaç gündür ? 
  ŞNT GARAGE üyelerinin "Cayma Hakkı" 15 gündür. Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre kanunen 7 gün olan bu süreyi rahatça alışveriş yapabilmeniz için 15 güne çıkartıyor.

  İademi hangi adrese göndereceğim?
  İade Adresi: "Çubuklu Mah Dedeoğlu Cad. No:64/D İSTANBUL/BEYKOZ"  

  İade ve değiştirme kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?
  İade ve değişim talebiyle sntgarage.com'a gönderdiğiniz ürünlerin kargo masrafı müşteriye aittir. 
  Değişim için size gönderilen ürünlerden herhangi bir kargo ücreti alınmamaktadır. 

  İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak? 
  Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra sntgarage.com tarafından vereceğiniz iban numarasına gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve sntgarage.com ’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. 

  Elime geçen ürün kusurlu. Ne yapmam gerekiyor? 
  Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak stoklarda bulunması durumunda ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin tedarikçi firma stoklarında olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir.

  Tutar iadem neden taksit taksit yapılıyor?
  Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır. 

  Siparişimi nasıl iptal edebilirim? 
  İlk olarak siparişinizi Ana sayfanızda yer alan “Hesabım” sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz “Kargoya Verildi” statüsünde değilse talebinizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi Whatsapp Hattımız Veya
  0216 331 10 58 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da sntgarage@gmail.com adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz.
   
  Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri | Hakkımızda | İptal İade Prosedürü

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.